ИЗЛОЖБИ

INTERNATIONAL CATSHOW 17+18.11.2012

National Earth & Man Museum / 4, Cherni Vruh blvd.


J U D G E S


Donatella Mastrangelo
1234
Slovakia

Francoise Milcent-Dubois
1234
France

Steven Lloyd Jones
23
Norway

Boris Lupan
12
Latvia

SHOW RESULTS

17.11.12 Full Results' List Judges reports : Category 1 Category 2 Category 3 Category 4
18.11.12 Full Results' List Judges reports : Category 1 Category 2 Category 3 Category 4
17.11.12 - SATURDAY's results are generated 25.11.12 / 22:16:42
No
Cat Name
S
EMS-code
Cl
Mark
BIS
Owner
1BG* Cesarina Persy de Gal01EXO w 6207Ex1 CACIB Adult NOM Pramatarova Galya
2BG* Lord Barrymore Persy de Gal10EXO w 6211Ex1 Junior BIS Pramatarova Galya
5BG* Diamond Hill of Chicago10EXO d 2209Ex1%   Ivanov Ivelin
8BG* Anastasia of Chicago01EXO f 02 6209Ex1 CAC Adult NOM Ivanov Ivelin
9BG* Izida Persy de Gal01EXO f 0309Ex1 CAC   Pramatarova Galya
10BG* Jaguar Persy de Gal10EXO n 02 21 6201Ex1 PH Adult NOM Kerlieva Maria
11BG* Golden Wonder Persy de Gal10EXO d 02 21 6205Ex1 CAGCIB Adult BIS Pramatarova Galya
12BG* Dolly of Chicago01EXO f 03 2209Ex1 CAC   Ivanov Ivelin
14BG* A'Raja Rozmar01EXO as 03 2209Ex1 CAC   Pavlova Diana
13BG* A'Daja Rozmar01EXO gs 0309Ex1 CAC   Pavlova Diana
15BG* King of My Heart Persy de Gal10PER w 6209Ex1 CAC Adult NOM Pramatarova Galya
17BG* Presilla Black Lady Samsara Blue01PER n09Ex1%   Videnova Elena
19BG* Xsara Persy de Gal01PER f07Ex1 CACIB   Pramatarova Galya
20BG* Churchill Silver Snow10PER ns 1109Vg1   Kotarova Vania
21BG* Daisy Silver Snow01PER ns 1109abs   Grozdanov Iliya
22Belle Arti v. Schlangenbach10PER ns 1211Ex1   Videnova Elena
23Fay v. Schlangenbach01PER ny 1109Vg1   Videnova Elena
27BG* Winnie Sweet Persy de Gal01PER f 0303Ex1 CACS   Pramatarova Galya
28Ahou Tara Shahdan*SK01PER f 0307Ex1 CACIB Adult BIS BIC BOB-1Sapundzhieva Velichka
29BG* Rapsodia Persy de Gal01PER f 0308Ex1 CAPIB Neuter BIS Stoeva Manuela
30BG* Came True Claymore from Velvet d'Amour, JW10PER n 03 2205Vg1   Danov Nikolay
32BG* Honey Bunny Love Story Royal UniCats01PER f 03 2209Ex1 CAC   Angelova Diana
31BG* Adorable Hera of Vratsa01PER f 03 2209abs   Kostadinov Ivan
33BG* Daris Lady Sharlotta10PER a 3311Ex1 Junior NOM Gerchev Ivan
34UA* Assol01PER d 3309Ex1 CAC   Zhelyazkova Gergana
35BG* David Lady Sharlotta10PER e 3311Ex1   Gerchev Ivan
36BG* Desislava Lady Sharlotta01PER e 3311Ex1 Junior NOM Dimanova Lyudmila
37Eura Steam Clouds*RU01PER g 3309Ex1 CAC   Dimanova Lyudmila
38Yanus Lito-Svit*UA10MCO a (I)11Ex1 Junior NOM Panco Ana & Yann
39BG* KARELIAN LIGHTS Candy Freak01MCO n 09 (II)07abs   Dobreva-Musheva Snezhanka
40BG* KARELIAN LIGHTS Marilyn Monroe01MCO n 22 (III)09Ex1%   Ropanska Olga
41BG* KARELIAN LIGHTS Nikolaus10MCO n 22 (III)12Vg2   Ropanska Olga
42BG* KARELIAN LIGHTS Nathaniel10MCO n 22 (III)12Ex1 BIV  Ropanska Olga
43BG* KARELIAN LIGHTS Adelaida Beauty01MCO a 09 22 (IV)03abs   Ropanska Olga
44RO* Griddlebone's Bonnie01MCO n 09 22 (IV)11Ex1   Elefterescu Marius & Elena
45BG* KARELIAN LIGHTS Narnia01MCO a 09 22 (IV)12Ex1 Kitten NOM Ropanska Olga
46HU* CHARMANT CHATTE Zina01MCO f 09 22 (VI)03Ex1 CACS   Elefterescu Marius & Elena
47UA* GOOGLEVIPCAT Archi10MCO ns 22 (VII)05Ex1 CAGCIB BIVAdult NOM Elefterescu Marius & Elena
48GR* Nektarcats Nemo10MCO es 22 (VII)07Ex1 CACIB   Bekrieva Plamena
49HU* CHARMANT CHATTE A'Clara01MCO ns 23 (VII)07Ex1 CACIB   Elefterescu Marius & Elena
50BG* Steelheart's Carlito10MCO ds 22 (VII)09Ex1 CAC   Bekrieva Plamena
51BG* KARELIAN LIGHTS Laura01MCO w 63 (IX)08Ex1 CAPIB   Ropanska Olga
52BG* Bendida's Caliopa01NEM n 21 (I)05abs   Petkova Persida
53BG* Majestic Blue's Ringo10NEM a 21 (I)09abs   Kozareva Veronika
54BG* Bendida's Evnikiya01NEM a (I)09Ex1 CAC Adult NOM Tzeneva Kamelia
55NL* TITRAN's Soltikoff10NFO a 09 (II)09Ex1 CAC   Arabadzhieva Miryana
56BG* Junior Casanova Norsk Bijou10NFO n 22 (III)09Ex1 CAC   Batchvarova Elka
57BG* Rossitsa's Atlas10NFO n 09 23 (IV)03Ex1 CACS   Dilanova Bistra
58BG* Casanova Norsk Bijou10NFO n 09 22 (IV)05Ex1 CAGCIB   Dilanova Bistra
59BG* Keizer Kaloyan Norsk Bijou10NFO n 09 22 (IV)07Ex1 CACIB   Mancheva Rusalina
60NL* Thorgunna Shake It Up10NFO n 03 23 (IV)12Ex1 BIVKitten BIS Mancheva Rusalina
61BG* Izida Shine Norsk Bijou01NFO d (V)05Ex1 CAGCIB   Dilanova Bistra
62BG* Arabella of Bistra's Forest01NFO f 09 23 (VI)11Ex1 Junior NOM Dilanova Bistra
63BG* Militsa Bright Norsk Bijou01NFO d 09 23 (VI)18Out of Comp   Simeonov Hristo
64BG* Miroslawa Sweet Norsk Bijou01NFO d 09 23 (VI)18Out of Comp   Simeonov Hristo
65RO* Elian Rags Sugar Plum, JW01RAG n 0305Ex1 CAGCIB   Elian Beverly
66RO* Elian Rags Milkish01RAG n 0308Ex1 CAPIB Neuter BIS Slavov Slav
67CHATANDOLLS Anmitsu01RAG n 0309Ex1 CAC BIVAdult BIS Elian Beverly
68RO* Elian Rags Fruit Bud01RAG n 0312Ex1 Kitten NOM Elian Beverly
69RO* Elian Rags Patty Cake01RAG a 0309Ex1 CAC   Elian Beverly
70RO* Elian Rags Crackerjack10RAG a 0311Ex1   Elian Beverly
71RO* Elian Rags Polly Waffle01RAG a 0409Ex1 CAC Adult NOM Elian Beverly
72Belleamie Ryve Nostra *CZ01SBI c10Ex1 CAP Neuter NOM Markova Zornitsa
73Hypnose du Mas La Fontaine01SBI c12Ex1   Markova Zornitsa
74RU* BONBON AZUR Odeur de Fleur01SBI n 2111Ex1   Zarubina Olga
75Brygida Wibrysek*PL01SIB n 24 (III)03Ex1 CACS   Shoshkov Marin
76BG* Arda Sibirela01SIB n 24 (III)07Ex1 CACIB BIV  Kovachev Ventsislav
77Quartz Sibaris*RU10SIB n 23 (III)08Ex1 CAPIB Neuter BIS Markova Zornitsa
78Fox Volzhskaya Krasa*RU10SIB ny 22 (III)09Ex1 CAC   Kalaydzhieva Milkana
79Fiona Sarji01SIB a 23 (III)09abs   Krutovertseva Olga
80BG* Cashmir Sibirela10SIB n 24 (III)10Ex1 CAP   Angelova Ivanka
81BG* Felix Sibirela10SIB n 22 (III)12Ex1   Kalaydzhieva Milkana
82BG* Felicia Sibirela01SIB n 24 (III)12Ex1   Kalaydzhieva Milkana
83Corina Asuancats *CZ01SIB n 09 23 (IV)03Ex1 CACS Adult NOM Kalaydzhieva Milkana
84BG* Cardam Sibirela10SIB n 03 24 (IV)05Ex1 CAGCIB Adult BIS Dimitrova Antoaneta
85BG* Deyan Sibirela10SIB n 09 24 (IV)09Ex1 CAC   Gerginova Maria
86BG* Camea Sibirela01SIB n 09 24 (IV)09abs   Mladenova Irena
87BG* Echia Sibirela01SIB n 09 24 (IV)11Ex1 BIVJunior BIS BIC BOB-3Lyubenova Rossina
88BG* Fenix Sibirela10SIB ny 03 24 (IV)12Ex1   Kalaydzhieva Milkana
89Calimero Felis Felicis*SK10SIB d 22 (V)11Ex1 Junior NOM Kalaydzhieva Milkana
90Valkiriya Verooka*RU01SIB f 09 24 (VI)07Ex1 CACIB   Kalaydzhieva Milkana
91BG* Bendida's Sevgin10TUA n (I)11abs   Petkova Persida
92BG* Bendida's Suzana01TUA n 03 23 (IV)11abs   Petkova Persida
93BG* Bendida's Sara01TUA f (V)11abs   Petkova Persida
94BG* Malcho of Didi and Perlite10TUA w 64 (IX)07Good   Petkova Diana
95BG* Athina ot Didi i Perlite01TUA w 64 (IX)09Out of Comp   Petkova Diana
96BG* Casper ot Didi i Perlite10TUA w 63 (IX)12Vg1   Petkova Diana
97BG* Cindy ot Didi i Perlite01TUA w 64 (IX)12Ex1%   Petkova Diana
104FI*Mi'cat Felix10BML ns 11 (I)05Ex1 CAGCIB   Magnusson Sandra
105Tidernas Nyponros01BML fs 11 31 (II)05Ex1 CAGCIB   Magnusson Sandra
106BG* Venya Belosnezhka10BRI w 6211Ex1   Santurdjian Edmond
107Azrag De Baramu*CZ10BRI a07Ex1 CACIB   Konova Svitlana
108Rosinka Revival *RU01BRI a07Ex1 CACIB   Proneva Venera
109Bart Silver Magic of Silvery Snow*RU10BRI a09Ex1 CAC   Santurdjian Edmond
112Elvira of The Lion King01BRI a09Ex1 CAC BIVAdult NOM Proneva Venera
110UA* Alemania01BRI a09Ex2   Drynda Christine
113BG* Katelyn Fluffy Pearls01BRI a09Ex4   Miteva Ivelina
111BG* Bubbles Fantasy Avalon01BRI a09Ex3   Santurdjian Edmond
132BG* Chiquita Bonita Fantasy Avalon01BRI g11->Chanching Colour   Santurdjian Edmond
114BG* Delilah Fantasy Avalon01BRI a11Ex1 Junior NOM Santurdjian Edmond
115BG* Factor Max Fantasy Avalon10BRI a12Ex2   Santurdjian Edmond
119BG* Flash Fantasy Avalon10BRI a12Ex1   Santurdjian Edmond
116BG* Great Getsby Fantasy Avalon10BRI a12abs   Santurdjian Edmond
117BG* Galileo Galilei Fantasy Avalon10BRI a12Ex3   Santurdjian Edmond
120BG* Fanta Fantasy Avalon01BRI a12Ex2   Santurdjian Edmond
121BG* Fergie Fantasy Avalon01BRI a12Ex1 BIVKitten NOM Santurdjian Edmond
122BG* Beat Bourgeois Brits10BRI b09Ex1 CAC   Asparuhova Petya
123Calimero v. Solembum10BRI c05Ex1 CAGCIB   Asparuhova Petya
124Rudi v. Mauenheim10BRI d09Ex1 CAC Adult NOM Asparuhova Petya
125BG* Deziderii Bourgeois Brits10BRI d12Ex1   Asparuhova Petya
126DE* Prinz Herry v. Angelas Sonnenhof10BRI e03Ex1 CACS Adult BIS Proneva Venera
127BG* Darcy Bourgeois Brits10BRI e12Vg1   Asparuhova Petya
128BG* Dorlie Bourgeois Brits01BRI f12Ex1   Asparuhova Petya
129UA* Newcastle Charizma01BRI g05Ex1 CAGCIB BIV  Konova Svitlana
130BG* Vally Fluffy Pearls01BRI g07Ex1 CACIB   Santurdjian Edmond
131BG* Blossom Fantasy Avalon01BRI g09Ex1 CAC   Santurdjian Edmond
133BG* Coco Chanel Fantasy Avalon01BRI g11Ex1   Santurdjian Edmond
137BG* Eva from City of Angels01BRI g12Ex3   Proneva Venera
136BG* Fantasia from City of Angels01BRI g12Ex2   Proneva Venera
135BG* Grizabella Glamour Fantasy Avalon01BRI g12Ex1 BIVKitten BIS BIC BOB-2Santurdjian Edmond
138BG* Gioconda Smile Fantasy Avalon01BRI g12Ex4   Santurdjian Edmond
139Zimtsternchen-Perle v. Ambach01BRI j07Ex1 CACIB   Asparuhova Petya
140BG* Adelia Bourgeois Brits01BRI j09Ex1 CAC Adult NOM Asparuhova Petya
141Kandy Sweetheart von den Muggels01BRI o09Ex1 CAC   Asparuhova Petya
142Billie Jean of Chococat's Kingdom01BRI p09Ex1 CAC   Asparuhova Petya
143NL* Clever Paw`s Francesca, JW01BRI ns 1107Ex1 CACIB   Kirilova Jenya
144Chevalier Denoble*LV10BRI ns 22 6405Ex1 CAGCIB   Konova Svitlana
145Vale of Proud's Pididdy10BRI ns 22 6409Ex1 CAC   Beleva Ana
146Jenna Abby Regina Magis*PL01BRI ns 22 6409Ex2   Konova Svitlana
147Leopoldina Marble Regina Magis*PL01BRI ns 22 6409Ex1 CAC   Marinova Kamelia
148Dagobert Manikeob*NL10BRI ns 22 6411Ex1 Junior BIS Marinova Kamelia
149BG* Winston of Bullgary10BRI ns 22 6412Ex1   Konova Svitlana
150BG* Zeus of Bullgary10BRI ns 24 6212Ex1   Konova Svitlana
151BG* Zephyr of Bullgary10BRI ns 24 6212Ex2   Konova Svitlana
152SK* Laugariciosk Cilly01BRI ns 24 6411Ex1 Junior NOM Konova Svitlana
153BG* Zeppo of Bullgary10BRI as 24 6212abs   Konova Svitlana
154RS* Rextasy Odd Eyez on Me10CRX a 02 63 (II)09Ex1 CAC BIVAdult NOM Elian Beverly
155RS* Rextasy Off the Cuff10CRX n 02 (II)12Ex1   Rancic Miodrag
156RS* Rextasy Devil Wears Prada01CRX n 03 (II)12Ex1   Rancic Miodrag
157Eura01CRX e (III)09Ex1 CAC   Hubanova Darya
158RS* Rextasy Bonjour L'Amour!01CRX d 02 (IV)07Ex1 CACIB   Rancic Miodrag
159RS* Rextasy Dancin' on Sunshine01CRX f 02 (IV)11Ex1   Rancic Miodrag
160RS* Rextasy My Burberry Light01CRX f 01 (IV)12Ex1 Kitten NOM Rancic Miodrag
188S* Klelofts Xiwita Uddroz01CRX w 62 (IX)05Ex1 CAGCIB Adult BIS Klein May Loftunger & Jan-Erik
161Nar Kotik Leprekon*RU10DSP w 62 (I)05Ex1 CAGCIB   Paricheva Magdalena
162BG* B-Apollo Ankhesenamun10DSP n (I)09Ex1 CAC   Rosenbaum Iliya
163BG* Anuket Ankhesenamun01DSP g (III)09Ex1 CAC   Rosenbaum Iliya
167BG* Manigordo's Pax10OCI n 2405Ex1 CAGCIB   Lyubenova Raya
168Grand Oray Raddis10SPH e 33 (V)09Ex1 CAC   Tsvetkov Lyudmil & Babic Anna
169BG* Naked Beauty Cassius Clay10SPH n 32 (V)11Ex1   Tsvetkov Lyudmil & Babic Anna
170BG* Yoshi of Bullgary10OSH n12Ex1 Kitten BIS BIC BOB-4Konova Svitlana
171Prince Charming Sim-Sim*UA10SYS n 0312Ex1 Kitten NOM Rancic Miodrag
172BG* Aleks of Didi and Perlite10HCL w 6314II   Petkova Diana
173BG* Matso10HCL a 0314I HC BIS Kotarova Vania
174BG* Isolde01HCL a 0314abs   Deleva Maria
175BG* OK'Boss Bazyl10SIN non12Ex1 PR BIS-K Bossilkova Kamelia
176BG* OK'Boss Black Born Cougar10SIN non12Ex2   Bossilkova Kamelia

назад | нагоре

 

НФФе. Всички права запазени. Web-master